(+371) 2837 4743
preču grozā: 0
EUR 0.00

Betona remonts un aizsardzība / Minerālu geomaisījumi betona atjaunošanai / Kerakoll GeoLite 10

Kerakoll GeoLite 10    27.08 €

05813 25 kg 1500 kg
Kerakoll GeoLite 10
  1   |  2  
Nopirkt
Sertificēta, ekoloģiski draudzīga minerālai geojava uz geosaistvielas Geolegante® bāzes ar kristalizācijas reakciju, degradēta betona konstrukciju pasivēšanai, atjaunošanai, beigu apdarei un monolītai aizsardzībai, ideāla izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding). Ļoti zems naftas polimēru saturs, bez organiskām armējošām šķiedrām. Tiksotropa ar ātru saistīšanos 10 minūšu laikā.

GeoLite® 10 – tiksotropiska geojava tādu dzelzsbetona konstrukciju kā siju, kolonu, plākšņu, frontālo elementu, uzbrauktuvju, neapmestu fasāžu, dekoratīvo elementu, karnīžu pasivēšanai, atjaunošanai, beigu apdarei un aizsardzībai. Piemērota darbībām ar kustīgām platformām, zemās temperatūras un ja rezultātam ātri jābūt gatavam lietošanai. Krāsojams pēc 4 stundām.

GreenBuilding Rating®

GeoLite® 10
- Kategorija: Neorganiskie minerālie produkti
- Klase: Minerālie geomaisījumi monolītai betona atjaunošanai
- Reitings: Eco 4

Produkta priekšrocības

• GEOSAISTVIELA. Ekskluzīva inovatīvas Geolegante® Keracoll geosaistvielas izmantošana ar geopolimēru kristalizāciju rada revolūciju betona atjaunošanas javu izmantošanā, nodrošinot iepriekš nesasniedzamus drošības līmeņus un unikālus ekoloģiski-draudzīgus ekspluatācijas rādītājus.
• MONOLĪTS. Pirmā geojava, kas veido monolītu masu un aptver, aizsargā un nostiprina dzelzsbetona izstrādājumus bez nepieciešamības klāt vairākus slāņus. Vienīgā java, kas sertificēta pasivēšanai, atjaunošanai, apmešanai, izlīdzināšanai un aizsargāšanai vienā slānī.
• KRISTALIZĒJOŠAIS. Dabiski stabilas, monolītas remontkārtas, kas izpildītas ar GeoLite®, kristalizējas ar betonu, nodrošinot ilgizturību, kas salīdzināma ar minerālajiem iežiem.
• ĀTRDARBĪGS. Pirmā geojava, kurai pietiek ar vienas dienas darbu, lai panāktu pilnīgu atjaunošanu, salīdzinājumā ar sešām dienām, kas nepieciešamas tradicionālajiem remontjavu cikliem ar vairākām kārtām.
• PIELĀGOJAMS. Pirmā geojavu līnija ar dažādiem saistīšanās laikiem (80 – 40 – 10 min.), ko iespējams sajaukt tā, lai pielāgotu saistīšanās laiku atkarībā no apstākļiem būvvietā.

ECO priekšrocības

- Uz geosaistvielas Geolegante® bāzes
- Ekoloģiski draudzīga betona atjaunošana
- Ļoti zems naftas polimēru saturs
- Bez organiskām armējošām šķiedrām
- Ar samazinātiem CO2 izmešiem
- Ļoti zema gaistošo organisko savienojumu emisija
- Izmantojams otrreizējai pārstrādei kā minerāls inerts materiāls, izvairoties no atkritumu utilizācijas izdevumiem un ietekmes uz vidi
- Formula izstrādāta, balstoties uz vietējās izcelsmes minerāliem, lai samazinātu siltumnīcu efektu izraisošo gāzu emisiju transportēšanas laikā, ar zemiem CO2 izmešiem
- Ļoti zema gaistošo organisko savienojumu emisija
- Izmantojams otrreizējai pārstrādei kā minerāls inerts materiāls, izvairoties no atkritumu utilizācijas izdevumiem un ietekmes uz vidi

Lietošanas joma

Lietojums

Pasivācija, lokāla un vispārēja atjaunošana, beigu apdare un monolīta aizsardzība tādām dzelzsbetona konstrukcijām kā sijas, kolonas, plāksnes, frontālie elementi, uzbrauktuves, fasādes, dekoratīvie elementi un infrastruktūru būves. Piemērots vidēja un liela apjoma darbiem un ātrai darba izpildei, ja rezultātam jābūt gatavam lietošanai vienas dienas laikā. Ideāls izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding) un mūsdienu arhitektūras objektu restaurēšanai.

Ātrās saistīšanās java ļauj nostiprināta dažādus elements: konsoles, šķērssijas, kontrrāmjus, vannas istabas armatūru, caurules, stabus, margas. Piemērota darbībām ar kustīgām platformām, zemās temperatūras un ja rezultātam ātri jābūt gatavam lietošanai. Krāsojams pēc 4 stundām.Tehniskā Karte