(+371) 2837 4743
preču grozā: 0
EUR 0.00

Betona remonts un aizsardzība / Minerālu geomaisījumi betona atjaunošanai / Kerakoll GeoLite Asfalto

Kerakoll GeoLite Asfalto    33.43 €

06884 25 kg 1500 kg
Kerakoll GeoLite Asfalto
  1   |  2  
Nopirkt
Sertificēta, ekoloģiski draudzīga minerālā geojava uz geosaistvielas bāzes ar kristalizācijas reakciju, melnā krāsā īpaši paredzēta ceļu darbiem, ideāla izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding). Ļoti zems naftas polimēru saturs, nav organisko armējošo šķiedru. Tiksotropa, ātra saistīšanās 20 minūšu laikā.

GeoLite® Asfalto ir ideāla geojava izmantošanai vietās, kur nepieciešama ātra ievade ekspluatācijā: industriālās grīdas, lidostu segumi, ietves, kā arī lūku, aku, norobežojumu, ceļa zīmju, aizsargbarjeru enkurošanai un nostiprināšanai.

GreenBuilding Rating®

GeoLite® Asfalto
- Kategorija: Neorganiskie minerālie produkti
- Klase: Minerālās geojavas monolītai betona atjaunošanai un strukturālai stiprināšanai
- Reitings: Eco 4

Produkta priekšrocības

• GEOSAISTVIELA. Ekskluzīva inovatīvas Geolegante® Keracoll geosaistvielas izmantošana ar geopolimēru kristalizāciju rada revolūciju betona atjaunošanas javu izmantošanā, nodrošinot iepriekš nesasniedzamus drošības līmeņus un unikālus ekoloģiski-draudzīgus ekspluatācijas rādītājus.
• MONOLĪTS. Pirmā geojava, kas veido monolītu masu, aptver, atjauno un noblīvē dzelzsbetona izstrādājumus. Vienīgā java, kas sertificēta pasivēšanai, atjaunošanai un blīvēšanai vienā slānī.
• KRISTALIZĒJOŠS. Dabiski stabilas, monolītas remontkārtas, kas izpildītas ar GeoLite®, kristalizējas ar betonu, nodrošinot ilgizturību, kas salīdzināma ar minerālajiem iežiem.
• ĀTRDARBĪGS. Pirmā geojava, pa kuru iespējams braukt jau pēc 2 stundām. Īpaši paredzēta ceļu darbiem un pilsētbūvniecībā.

ECO priekšrocības

- Uz geosaistvielas Geolegante® bāzes
- Ekoloģiski draudzīga betona atjaunošana
- Ļoti zems naftas polimēru saturs
- Bez organiskajām šķiedrām
- Formula izstrādāta, balstoties uz vietējās izcelsmes minerāliem, lai samazinātu siltumnīcu efektu izraisošo gāzu emisiju transportēšanas laikā, ar zemiem CO2 izmešiem
- Ļoti zema gaistošo organisko savienojumu emisija
- Izmantojams otrreizējai pārstrādei kā minerāls inerts materiāls, izvairoties no atkritumu utilizācijas izdevumiem un ietekmes uz vidi

Lietošanas joma

Lietojums

Lietojums vietās, kur nepieciešama ātra ievade ekspluatācijā arī zemā temperatūrā: industriālās grīdas, lidostu segumi, ietves, ūdens notekas. Īpaši paredzēts ceļa darbiem un pilsētbūvneicībā.
Paklājkārtu, plātņu, iekārtu, rūpnieciski izgatavotu konstrukciju, lūku, aku, ceļa zīmju, aizsargbarjeru uzstādīšana un nostiprināšana. Ideāla izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding).Tehniskā Karte