(+371) 2837 4743
preču grozā: 0
EUR 0.00

Betona remonts un aizsardzība / Minerālu geomaisījumi betona atjaunošanai / Kerakoll GeoLite Magma

Kerakoll GeoLite Magma    24.15 €

05817 25 kg 1500 kg
Kerakoll GeoLite Magma
  1   |  2  
Nopirkt
Sertificēta, ekoloģiski draudzīga minerālā geojava uz saistvielas Geolegante® bāzes ar kristalizācijas reakciju, degradēta betona konstrukciju pasivēšanai, atjaunošanai un monolītai blīvēšanai, ideāla izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding). Ļoti zems naftas polimēru saturs, bez organiskām armējošām šķiedrām. Lejama, ar normālu saistīšanos.

GeoLite® Magma – lejama geojava tādu dzelzsbetona konstrukciju kā siju, kolonu, plākšņu, grīdu, ietvju un infrastruktūru būvju – tiltu un viaduktu pasivēšanai, atjaunošanai un blīvēšanai, kā arī metāla elementu enkurošanai un stiprināšanai.

GreenBuilding Rating®

GeoLite® Magma
- Kategorija: Neorganiskie minerālie produkti
- Klase: Minerālās geojavas monolītai betona atjaunošanai
- Reitings: Eco 5

Produkta priekšrocības

• GEOSAISTVIELA. Ekskluzīva inovatīvas Geolegante® Keracoll geosaistvielas izmantošana ar geopolimēru kristalizāciju rada revolūciju betona atjaunošanas javu izmantošanā, nodrošinot iepriekš nesasniedzamus drošības līmeņus un unikālus ekoloģiski-draudzīgus ekspluatācijas rādītājus.
• MONOLĪTS. Pirmā geojava, kas veido monolītu masu, kas aptver, atjauno un noblīvē dzelzsbetona izstrādājumus. Vienīgā java, kas sertificēta pasivēšanai, atjaunošanai un blīvēšanai vienā slānī.
• KRISTALIZĒJOŠAIS. Dabiski stabilas, monolītas remontkārtas, kas izpildītas ar GeoLite®, kristalizējas ar betonu, nodrošinot ilgizturību, kas salīdzināma ar minerālajiem iežiem.
• ĀTRDARBĪGS. Pirmā geojava, kura nodrošina veidņu noņemšanu pēc vienas dienas, sasniedzot atbilstošu mehānisko izturību.
• PIELĀGOJAMS. Pirmā geojavu līnija ar dažādiem saistīšanās laikiem (60 – 20 min.), ko iespējams sajaukt tā, lai pielāgotu saistīšanās laiku atkarībā no apstākļiem būvvietā.

ECO priekšrocības

- Uz geosaistvielas Geolegante® bāzes
- Ekoloģiski draudzīga betona atjaunošana
- Ļoti zems naftas polimēru saturs
- Bez organiskajām šķiedrām
- Formula izstrādāta, balstoties uz vietējās izcelsmes minerāliem, lai samazinātu siltumnīcu efektu izraisošo gāzu emisiju transportēšanas laikā, ar zemiem CO2 izmešiem
- Ļoti zema gaistošo organisko savienojumu emisija
- Izmantojams otrreizējai pārstrādei kā minerāls inerts materiāls, izvairoties no atkritumu utilizācijas izdevumiem un ietekmes uz vidi

Lietošanas joma

Lietojums

Dzelzsbetona konstrukciju un infrastruktūru būvju pasivācija, atjaunošana un monolīta blīvēšana:
- pielejot veidņus ar betonu vertikālajiem elementiem un ar betona veidņu pieliešanu un pie horizontālo elementu sofitiem
- uzlejot uz horizontālo elementu augšējām virsmām vai veidojot atbalstu saistītajām sekcijām.


Enkurstieņu, plātņu un iekārtu stiprināšana un enkurošana.
Ideāls izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding) un mūsdienu arhitektūras objektu restaurēšanai.Tehniskā Karte