(+371) 2837 4743
preču grozā: 0
EUR 0.00

Betona remonts un aizsardzība / Minerālu geomaisījumi betona atjaunošanai / Kerakoll GeoLite

Kerakoll GeoLite    24.74 €

02892 25 kg 1500 kg
Kerakoll GeoLite
  1   |  2  
Nopirkt
Sertificēta, ekoloģiski draudzīga minerālā geojava uz saistvielas Geolegante® bāzes ar kristalizācijas reakciju, degradēta betona konstrukciju pasivēšanai, atjaunošanai, beigu apdarei un monolītai aizsardzībai, ideāla izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding). Ļoti zems naftas polimēru saturs, bez organiskām armējošām šķiedrām. Tiksotropa ar normālu saistīšanos.

GeoLite® – tiksotropiska geojava tādu dzelzsbetona konstrukciju kā siju, kolonu, plākšņu, frontālo elementu, uzbrauktuvju, neapmestu fasāžu, dekoratīvo elementu, karnīžu un infrastruktūru būvju – tiltu, viaduktu, tuneļu un hidrokanālu pasivēšanai, atjaunošanai, beigu apdarei un aizsardzībai.

GreenBuilding Rating®

GeoLite®
- Kategorija: Neorganiskie minerālie produkti
- Klase: Minerālie geomaisījumi monolītai betona atjaunošanai un strukturālai stiprināšanai
- Reitings: Eco 3

Produkta priekšrocības

• GEOSAISTVIELA. Ekskluzīva inovatīvas Geolegante® Keracoll geosaistvielas izmantošana ar geopolimēru kristalizāciju rada revolūciju betona atjaunošanas javu izmantošanā, nodrošinot iepriekš nesasniedzamus drošības līmeņus un unikālus ekoloģiski-draudzīgus ekspluatācijas rādītājus.
• MONOLĪTS. Pirmais geošķīdums, kas veido monolītu masu, kas aptver, aizsargā un nostiprina dzelzsbetona izstrādājumus bez nepieciešamības klāt vairākus slāņus. Vienīgā java, kas sertificēta pasivēšanai, atjaunošanai, apmešanai, izlīdzināšanai un aizsargāšanai vienā slānī.
• KRISTALIZĒJOŠAIS. Dabiski stabilas, monolītas remontkārtas, kas izpildītas ar GeoLite®, kristalizējas ar betonu, nodrošinot ilgizturību, kas salīdzināma ar minerālajiem iežiem.
• ĀTRDARBĪGS. Pirmā geojava, kurai pietiek ar vienas dienas darbu, lai panāktu pilnīgu atjaunošanu, salīdzinājumā ar sešām dienām, kas nepieciešamas tradicionālajiem remontjavu cikliem ar vairākām kārtām.
• PIELĀGOJAMS. Pirmā geojavu līnija ar dažādiem saistīšanās laikiem (80 – 40 – 10 min.), ko iespējams sajaukt tā, lai pielāgotu saistīšanās laiku atkarībā no apstākļiem būvvietā.

ECO priekšrocības

- Uz geosaistvielas Geolegante® bāzes
- Ekoloģiski draudzīga betona atjaunošana
- Ļoti zems naftas polimēru saturs
- Bez organiskām armējošām šķiedrām
- Ar samazinātiem CO2 izmešiem
- Ļoti zema gaistošo organisko savienojumu emisija
- Izmantojams otrreizējai pārstrādei kā minerāls inerts materiāls, izvairoties no atkritumu utilizācijas izdevumiem un ietekmes uz vidi

Lietošanas joma

Lietojums

Pasivācija, lokāla un vispārēja atjaunošana, beigu apdare un monolīta aizsardzība tādām dzelzsbetona konstrukcijām kā sijas, kolonas, plāksnes, frontālie elementi, uzbrauktuves, fasādes, dekoratīvie elementi un infrastruktūru būves.
Piemērots vidēja un liela apjoma darbiem, mehāniskai uzklāšanai, lielu virsmas laukumu apdarei.
Ideāls izmantošanai zaļajā būvniecībā (GreenBuilding) un mūsdienu arhitektūras objektu restaurēšanai.Tehniskā Karte